Ročník 2023
Letošní ročník tábora se koná ve dnech 12. 8. - 26. 8. 2023. Po roce ve Stvolínkách se letos posouváme ještě více na sever do táborové základny Tomášov poblíž obce Mikulášovice ve Šluknovském výběžku.
Tábor je určen pro děti ve věku 6 – 15 let, o které se postará parta zkušených vedoucích a aktivních praktikantů, kteří sami na minulých táborech dost často vyrostli a berou ho jako svoji srdeční záležitost.
Ubytování je pro menší děti zajištěno ve zděných budovách, pro starší v pětiůžkových chatkách. Stravování probíhá 5x denně, pitný režim je zajištěn po celý den. V areálu se nachází letní jídelna, společenské místnosti, táborové ohniště a travnatá hřiště. Děti se kromě celotáborové hry mohou těšit i na koupání, táboráky, diskotéky, výlety a další pestrý program.
Cena pobytu je stanovena na 5 800 Kč. Autobusová doprava pro odvoz dětí na tábor i zpět je zajištěna pro všechny děti, které se tábora zúčastní. Prosíme rodiče dětí, kteří dopraví své děti na tábor individuálně, aby nám tuto informaci sdělili na náš táborový email hlavas@hotmail.com, a to do 30. 6. 2023.
Seznam účastníků abecedně Seznam účastníků dle věku
Pro rodiče
Zálohu ve výši 1 000 Kč prosíme uhradit nejpozději do 30. 4. 2023, zbytek částky pak nejpozději do 30.6.2023 na číslo účtu 123-3451350257/0100, do zprávy pro příjemce uveďte jméno a příjmení dítěte.

Prosíme rodiče, pokud by měli požadavky na společné bydlení dětí s jejich kamarády v jednom pokoji, případně zařazení do stejného oddílu, aby nám tyto informace sdělili nejpozději do 30. 6. 2023 na náš táborový email hlavas@hotmail.com, pokusíme se vyhovět co nejlépe všem požadavkům, pokud to bude s ohledem na věk dětí a ubytovací kapacity možné. Prosíme však o respektování konečného termínu.
Dokumenty
Seznam věcí → Posudek zdravotní způsobilosti → Prohlášení rodičů o bezinfekčnosti → Prohlášení zákonných zástupců GDPR → Souhlas rodičů s poskytováním informací o zdravotním stavu →

Postupné představování našich vedoucích můžete sledovat na našem Instagramu

Technické zabezpečení
Hanka
Hanka Schindlerová
Iva
Iva Šafaříková
Jarda
Jarda Šafařík
Soňa
Soňa Karásková
Roman
Roman Žampach
Kateřina
Kateřina Šlerová
Marek
Marek Chot
Leoš
Leoš Kubín
Vedoucí
Jitka
Jitka Žampachová
Ája
Ája Vinšová
Verča
Verča Fousková
Matouš
Matouš Jílek
Kája
Kája Šušková
Míša
Míša Koláčková
Tomáš
Tomáš Jaroš
David
David Jílek
Kerol
Kerol Prellová
Inka
Inka Řezanková
Maty
Matěj Bahník
Matěj
Matěj Jeřábek
Michaela
Michaela Tyburcová
Nikola
Nikola Šafářová
Anička
Anička Novotná
Praktikanti
Fouskič
Vojta Fousek
Róza
Róza Frimlová
Vojta
Vojta Jirucha
Ema
Ema Krovozová
Mario
Mario Mattanelli
Ondra
Dan Primas
Erik
Erik Vintr
Terka
Tereza Fišerová
Kačka
Kačka Martincová
Štěpán
Štěpán Popelka
Krýša
Krýša Novák
Ondra
Ondra Bahník
Vaneska
Vanesa Jonášová
Tomík
Tomáš Kuběna
Lenka
Lenka Kuncová
Tobi
Tobiáš Slach